Ventspils slimnīcā turpinās vērienīgās Rehabilitācijas nodaļas būvniecība

Kā informē objekta būvuzraugs A. Reikmanis (SIA “Lakalme”), šobrīd gandrīz pilnībā pabeigta ārējo inženierkomunikāciju tīklu izveide. Izveidota ūdensvada ievada izbūve, vājstrāvas trases izbūve, kā arī elektroapgādes kabeļu izbūve no transformatora ēkas līdz objektam.

Tāpat uz šo brīdi pabeigta baseina kanalizācijas ūdeņu sūknētavas montāža. Šobrīd objektā tiek veikta baseina sienu, piegulošo pamatu stiegrošana un betonēšana, veidota vertikālā hidroizolācija. Tiek aizbērti pamati, kā arī veikta horizontālā pamatu hidroizolācija. Rehabilitācijas nodaļas 1. stāvā tiek veikta silikātbloku sienu mūrēšana, pārsedžu montāža, kā arī iekšējo zemgrīdas kanalizācijas tīklu izbūve.

Jau martā plānots uzsākt jumta konstrukciju būvniecību. Darbus plānots pabeigt 2021. gada nogalē.

Jaunajā Rehabilitācijas nodaļā, kas būs kā divu stāvu piebūve pie esošās slimnīcas ēkas, paredzētas 8 dienas stacionāra gultas, plaša fizioterapijas zāle ar speciāliem rehabilitācijas trenažieriem, rehabilitācijas baseins ar paceļamo grīdu, ūdens procedūras, fizikālās procedūras, sāls istaba, ergoterapijas, logopēda un citu funkcionālo speciālistu kabineti.

Rehabilitācijas nodaļas būvniecība tiek veikta ERAF projekta "SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" veselības aprūpes infrastruktūras attīstība" ietvaros. Līdz ar jaunās nodaļas izveidi rehabilitācijas pakalpojumi kļūs iedzīvotājiem pieejamāki, daudzveidīgāki un nodrošinās mūsdienīgu veselības aprūpi tuvu savai dzīves vietai. Īpaši tiks uzlabota un attīstīta stacionāra un dienas stacionāra pacientu rehabilitācijas pakalpojumu kvalitāte un dažādība, kā arī pilnveidoti ambulatorie pakalpojumi.

17.01.2021