Talsu vakcinācijas punktā pieejami brīvi laiki vakcinācijai pret Covid-19

Ja neesi vēl paguvis vakcinēties pret Covid-19, Talsu vakcinācijas punktā, Kareivju ielā 7 iespējams pieteikties vakcinācijai ar Pfizer, Janssen un Moderna vakcīnām.

Talsu vakcinācijas punkts, Kareivju iela 7:

• 26.janvārī, trešdiena - vakcinācija ar Moderna, Janssen vai Pfizer vakcīnu, ar iepriekšēju reģistrāciju manavakcina.lv vai 8989;

• 28.janvārī, piektdiena - vakcinācija ar Moderna, Janssen vai Pfizer vakcīnu, ar iepriekšēju reģistrāciju manavakcina.lv vai 8989;

• 29.janvārī, sestdiena - vakcinācija ar Moderna, Janssen vai Pfizer vakcīnu, ar iepriekšēju reģistrāciju manavakcina.lv vai 8989;

Kā reģistrēties?

Reģistrēties vakcinācijai iespējams manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni 8989. Ja tehnisku iemeslu dēļ neizdodas reģistrēties vienotajā valsts sistēmā manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni 8989, joprojām ir iespēja saņemt atbalstu zvanot uz:

• Talsu filiāli pa tālruni 25667849, darba dienās no plkst. 8:00- 16:00.

Aktuālā informācija par vakcinācijas plānu, vakcīnu pieejamību un iespējām reģistrēties tiek atjaunota katru nedēļu slimnīcas mājas lapā ziemelkurzemesslimnica.lv, kā arī slimnīcas facebook kontā www.facebook.com/ziemelkurzemesslimnica.