Ventspils slimnīcas topošajai Rehabilitācijas nodaļai piegādātas ventilācijas sistēmas

Ventspils slimnīcā topošajai Rehabilitācijas nodaļai, kur 3. jūnijā tika atzīmēti spāru svētki, šodien piegādātas ventilācijas sistēmas.

Šobrīd Rehabilitācijas nodaļai pabeigtas visas nesošās jumta konstrukcijas, noslēgusies arī ārsienu un iekšējo sienu izbūve.

Jau ziņots, ka Rehabilitācijas nodaļa būs kā divu stāvu piebūve pie esošās slimnīcas ēkas, tajā paredzētas 8 dienas stacionāra gultas, plaša fizioterapijas zāle ar speciāliem rehabilitācijas trenažieriem, rehabilitācijas baseins ar paceļamo grīdu, ūdens procedūras, fizikālās procedūras, sāls istaba, ergoterapijas, logopēda un citu funkcionālo speciālistu kabineti.

Rehabilitācijas nodaļas būvniecība tiek veikta ERAF projekta "SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" veselības aprūpes infrastruktūras attīstība" ietvaros. Līdz ar jaunās nodaļas izveidi rehabilitācijas pakalpojumi kļūs iedzīvotājiem pieejamāki, daudzveidīgāki un nodrošinās mūsdienīgu veselības aprūpi tuvu dzīvesvietai. Īpaši tiks uzlabota un attīstīta stacionāra un dienas stacionāra pacientu rehabilitācijas pakalpojumu kvalitāte un dažādība, kā arī pilnveidoti ambulatorie pakalpojumi.

05.08.2021